Spravíme Váš svet farebnejším...

Kto sme? Nasledujúce riadky Vám povedia viac.

Daver s.r.o. je veľkoobchodná a distribučná spoločnosť, ktorej krédom je prozákaznícka orientácia. Každým dňom rozširujeme náš sortiment, poskytujeme kvalitný servis a práve stabilita je to, čo tvorí základ všetkých našich obchodných vzťahov.

Spoločnosť Daver s.r.o. funguje na slovenskom a českom trhu už od roku 1996. Sme výhradným distribútorom značiek JOVI, NERCHAU a LUKAS. Prečo výtvarné potreby a prečo práve títo výrobcovia? Vsadili sme na kvalitu a známe mená a oplatilo sa – všetky tri značky sa veľmi rýchlo stali obľúbenými u našich zákazníkov, a to najmä vďaka bezkonkurenčnej kvalite a neustálym inováciám.
Nájdete u nás takmer všetko, na čo si len spomeniete. Od klasických voskoviek, cez grafitové ceruzky, fixky na textil, modelovacie hmoty, farby na porcelán či klasické temperky až po akrylový vodový lak, maliarske plátno či špachtle. To všetko s dovozom priamo až k Vám do 24 hodín.

Na čom si dáme naozaj záležať je rýchlosť, kvalita, spoľahlivosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Ak sa povie Daver, potom k Vám prídu pravidelne školení obchodní zástupcovia, ktorí vedia, čo predávajú.

Sme taktiež otvorení novým nápadom a priamej komunikácii. Máte otázky, postrehy či zvláštne priania? Nebojte sa ich vysloviť, k dispozícii je hneď niekoľko kontaktov.